life
M&S TRANS
Międzynarodowy transport medyczny

Firma M&S TRANS proponuje szeroko rozumiany międzynarodowy transport medyczny dotyczący zarówno osób chorych, jak również personelu medycznego oraz sprzętu i urządzeń medycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, fachowej wiedzy oraz wykwalifikowanej kadrze, zapewniamy usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Dowozimy pacjentów do najważniejszych placówek medycznych na terenie całej Europy. Specjalne nosze znajdujące się w wyposażeniu naszych karetek umożliwiają nam przewóz osób chorych nie tylko w bezpiecznej, ale i w pełni komfortowej pozycji, bez względu na od-ległość do pokonania. Profesjonalnie i z maksymalnym zaangażowaniem przygotowujemy każdy wyjazd, starając się dobrać możliwie jak najlepszy sprzęt oraz kadrę pod kątem stanu zdrowia pacjenta.

Transport medyczny
do dowolnego kraju
Unii Europejskiej

Decydując się na transport medyczny międzynarodowy z firmą M&S TRANS zyskujecie Państwo gwarancję przekazania pacjenta w ręce doświadczonego, wykwalifikowanego i przy-jaznego personelu medycznego.

Naszą specjalnością jest przewóz osób, kadry oraz sprzętu medycznego do dowolnego kraju na terenie Unii Europejskiej.

  • przewóz pacjentów między szpitalami lub przychodniami,
  • transport chorych na dializy, badania, itp.,
  • przewóz osób niepełnosprawnych i nieprzytomnych,
  • dowóz pacjentów do domu.
Nowoczesne karetki oraz doskonale wykwalifikowany personel.

Poza świadczeniem usług na rzecz klientów indywidualnych, współpracujemy także z ośrod-kami zdrowia, placówkami POZ oraz szpitalami. Nasza dyspozytornia jest czynna przez dwa-dzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

M&S TRANS to w pełni profesjonalny transport medyczny, nowoczesne karetki oraz doskonale wykwalifikowany personel.