life
M&S TRANS
Transport chorych: medyczny i sanitarny

M&S TRANS jest firmą medyczną z wieloletnim doświadczeniem, posiadającą wykwalifikowany zespół pracowników oraz najwyższej klasy, kompletnie wyposażone ambulanse. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się na terenie miasta Poznań, jednak usługi z zakresu prywatnego transportu medycznego realizujemy na obszarze całej Polski i Europy. Dzięki temu oferowane usługi kierowane są do szerokiego grona odbiorców.

Naszą główną specjalnością jest transport medyczny i sanitarny, który odbywa się dzięki pojazdom w pełni przystosowanym do przewozu chorych i osób niepełnosprawnych. Jako legalnie działająca firma, spełniamy wszelkie wymogi formalne, które są niezbędne do podjęcia współpracy z jednostką Służby Zdrowia. Posiadane przez nas ambulanse spełniają standardy określone w europejskiej normie PN-EN 1789, wszystkie są klimatyzowane i zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący życie.

Usługi świadczone przez M&S TRANS obejmują
przede wszystkim
  • transport chorych do domów, przychodni, szpitali, placówek rehabilitacyjnych, sanatoriów, itp.,
  • przewóz chorych między szpitalami, przychodniami, ośrodkami diagnostycznymi,
  • zabezpieczenie medyczne imprez masowych i sportowych,
  • przewozy osób niepełnosprawnych lub o chwilowo ograniczonych możliwościach samodzielnego poruszania się,
  • przewóz chorych na konsultacje lekarskie, badania,
  • transport krwi i materiałów biologicznych,
  • transport sanitarny w ramach umowy z NFZ.
Komfort i wygoda każdego pacjenta.

Naszym priorytetem jest komfort i wygoda każdego pacjenta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi (transport medyczny) zawsze były realizowane na najwyższym poziomie.

Naszą misją, od samego początku działalności na rynku, jest niesienie pomocy w każdej sytuacji, bez względu na porę dnia czy nocy. dlatego mogą Państwo w pełni na nas polegać. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach czas ma kluczowe znaczenie i może decydować o życiu pacjenta, dlatego zawsze błyskawicznie reagujemy na każde zgłoszenie, zaś swoją pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy.

Nieustannie podnoszący swoje kompetencje zespół profesjonalistów.

Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie; są to osoby wysoko wykwalifikowane, nieustannie podnoszące swoje kompetencje, odpowiedzialnie podchodzące do każdego zadania.

Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że trafiają w dobre ręce – osób wykształconych, empatycznych i zawsze spieszących z pomocą. Zatrudniamy lekarzy, pielęgniarzy i ratowników medycznych, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do wykonywania specjalistycznych czynności ratunkowych, nawet podczas transportu medycznego.

M&S TRANS
Niezawodny przewóz chorych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że transport chorych to niezwykle odpowiedzialna i ważna praca, dlatego zawsze przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki pacjentów. Ludzkie życie ma dla nas kluczowe znaczenie, więc działamy błyskawicznie, oferując usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy sprawnie i szybko odnaleźć się w każdej sytuacji.

Zawsze stawiamy na jakość oferowanych usług, dlatego przez wiele lat działalności zdołaliśmy pomóc już wielu pacjentom. Każda karetka wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i leki ratujące życie, dlatego podczas transportu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie niezbędne czynności medyczne. Nasi pacjenci mogą czuć się z nami w pełni bezpiecznie, podczas transportu medycznego.